آپلود فایلهای با حجم بالا
تعداد بازدید از این موضوع : 11347
زهرا خدادادیان آفلاین
سرگروه کامپیوتر

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 9
ارسال: #1
آپلود فایلهای با حجم بالا

جناب آقای صالحی
با سلام
تقدیر و تشکر ویژه جهت مدیریت خوب شما
من اگر یک جزوه را بخواهم آپلود ودر سایت قرار بدهم باید چکار کنم .
فایل با پسوند pdf  , 32 صفحه است .
فایل را zip  هم کرده ام ولی  متاسفانه آپلود نشده است .
24 آذر 1388 12:08 ب.ظ
مسعود صالحی آفلاین
مدیر سایت

مشخصات کاربر
شماره کاربر: 2
ارسال: #2
جواب به: آپلود فایلهای با حجم بالا

خب برای آپلود هر نوع فایلی باید ابتدا آنرا فشره نموده و آنرا به صورت یک فایل zip دربیاورید
پس از اینکار دو راه برای آپلود دارید :
1 - ضمیمه کرده آن همراه با یک مطلب ارسالی در همین سایت
2 - آپلود کردن آن بر روی یکی از سایتهای ارایه دهنده خدمات آپلود و سپس درج لینک فایل مربوطه در یک مطلب

برای آپلود یک فایل باید حجم آنرا در نظر داشته باشید
زیرا زمان مورد نیاز برای آپلود یک فایل و همچنین دانلود آن توسط دیگران با دو مورد زیر ارتباط مستقیم دارد :
حجم آن فایل و سرعت اینترنت

برای اطلاع از چگونگی انجام روش اول اینجا را بخوانید
البته توجه داشته باشید که آپلود فایلهای بیشتر از یک مگابایت با این روش امکان پذیر نیست

و برای روش دوم پیشنهاد من استفاده از سایت پرشین گیگ می باشد

سایت پرشین گیگ در زمینه آپلود فایلها امکانات فوق العاده خوبی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و یکی از بهترین سایتها در این زمینه به شما می رود که بنده خود نیز همواره از آن استفاده می کنم

تمامی فایلها و تصاویری که بر روی آن آپلود می کنید یک آدرس اینترنتی دایمی تعلق می گیرد که می توانید از آن آدرس به عنوان لینک فایل خود در سایر سایتها و وبلاگها استفاده کنید

البته برای استفاده از خدمات پرشین گیگ باید ابتدا در آن ثبت نام کنید که اینکار نیز براحتی قابل انجام است

بعد از ثبت نام در آن به شما 100 مگابایت فضای مجانی اختصاص داده می شود که می توانید براحتی فایلها و تصاویر خود را بر روی آن آپلود کنید و بعد از آپلود هر فایل یک لینک دایمی برای آن فایل در اختیار خواهید داشت

یکی از امکانات خوب سایت پرشین گیگ این است که در صورتی که عکس یا فایلی را بر روی آن آپلود کردید بعدا می توانید آنرا بطور کامل حذف کنید
یا اینکه می توانید فایلهای خود را با ساختن پوشه های دلخواه دسته بندی نمایید

برای ورود به سایت پرشین گیگ اینجا را کلیک کنید
24 آذر 1388 09:00 ب.ظ
ارسال پاسخ 

رفتن به سایر بخشهای سایت :

اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان بوشهر - تلفن : 07712520384